2017 Spesial

**Boston Show – 2017**

BEST IN SHOW

Bogerudmyra's Yda  Champion klasse og BIS
C.I.B. HR RO SE NORD UCH BiH DKJV-13 AUBDSG AMSTV-14-16 WW-14 WW-15 DKV-15’16 NV-15-16 Bogerudmyra’s Yda BIS
Eier og oppdretter: Marit Sunde klassevinner  champion klasse tispe
beste norskoppdrettede tispe
NORDJV-16 Mollyville's Castle of Midnight sun (Unghund klasse hannhund og BIM)
NORDJV-16 Mollyville’s Castle Of Midnight Sun BIM
 Eier og oppdretter: Laila Stava Rasmussen klassevinner unghundklasse hanhund
beste norskoppdrettede hanhund
(fullcertet)
 ———————————————————————————————————
VALP
Hearts with Loves Giana (6-9 mnd tispe og BIS valp)
Hearts With Loves Gianna BIS VALP
Eier og oppdretter: Pernille Møller Jenssen  klassevinner tispevalp – 6-9 mnd
Jackson
Bontelabo’s Just Perfection BIM VALP
Eiere: Nina Eide Tumyr, Vibeke Jersin, Jarle Dyrøy, Anita Bolstad  klassevinner hanvalp 6-9
Oppdrettere: Vibeke Jersin, Nina Eide Tumyr, Eirin Helen Nese
 ———————————————————————————————————
JUNIOR
Black Indian's Qola  Juniorklasse Tispe
Black Indian’s Qola BIS JUNIOR
Eier og oppdretter: Marian Hansen klassevinner junior tispe
Black Indian's Qonan  Juniorklasse hannhund
Black Indian’s Qonan BIM JUNIOR
Eier og oppdretter: Marian Hansen klassevinner junior hanhund
 ———————————————————————————————————
UNGHUND

Farristrollets Astri Unghundklase Tispe
DKJV-16 NJV-16 Farristrollets Astri BIS UNGHUND
Eier og Oppdretter: Hege Mathisen  klassevinner unghund tispe
CERT
NORDJV-16 Mollyville's Castle of Midnight sun (Unghund klasse hannhund og BIM)
NORD JV-16Mollyville’s Castle Of Midnight Sun BIM UNGHUND
Eier: Laila Stava Rasmussen, Wibeke Townsend og Andreas Wee Mørch – Oppdretter: Laila Stava Rasmussen klassevinner unghund hanhund
beste norskoppdrettede hanhund
 ———————————————————————————————————
VETERAN
Bogerudmyra’s Fiona Fossnes BIS VETERAN
 klassevinner veteran tispehund
 ———————————————————————————————————

KLASSEVINNERE

VALPEKLASSE 4-6 mnd
(bilde mangler) klassevinner valp 4-6 mnd tispe
Eikerhøys Garcia
Eier og oppdretter: Aina Andersen
 ———————————————————————————————————
VALPEKLASSE 6-9 mnd
Se bilde BIS og BIM valp
 ———————————————————————————————————
 JUNIOR KLASSE
Se bilde BIS og BIM junior
 ———————————————————————————————————
UNGHUND KLASSE
Se bilde BIS og BIM unghund
 ———————————————————————————————————
ÅPEN KLASSE
Kennedy's Bee Keeper At Bois Clerba   Åpen klasse Hannhund
Kennedy’s Bee Keeper At Bois Clerbault Klassevinner Hanhund
Eier: Cathrina Hell Lykke – Oppdretter: Vicky Kennedy
Accuro's Pretty Lucky  Åpen klasse tispe
Accuro’s Pretty Lucky Klassevinner Tispe
Eier og oppdretter: Cathrina Hell Lykke
 ———————————————————————————————————
CHAMPION KLASSE
Mollyville's Believe in Magic  Championklasse Hanne
N DK UCH Mollyville’s Believe In Magic  Klassevinner Hanhund
Eier og oppdretter: Laila Stava Rasmussen
Se bilde BIS
C.I.B. HR RO SE NORD UCH BiH DKJV-13 AUBDSG AMSTV-14-16 WW-14 WW-15 DKV-15’16 NV-15-16 Bogerudmyra’s Yda Klassevinner Tispe
Eier og oppdretter: Marit Sunde
 ———————————————————————————————————
 VETERAN KLASSE
Renea's Razz Ma Tazz  Veteran klasse Hanhund og vinner av Certet
Renea’s Razz Ma Taz Klassevinner hanhund
Eier: Marit Sunde CK CERT
NY NORSK CHAMPION
Se BIS Veteran
Bogerudmyra’s Fiona Fossnes Klassevinner tispe
OPPDRETT

oppdretterklasse
Bogerudmyra BIS OPPDRETTER
 ———————————————————————————————————
BESTE HODE
beste Hode 
Farristrollets Astri Vinner: Beste Hode
 Eier og oppdretter: Hege Mathissen
 ———————————————————————————————————
GLADESTE BOSTON
 gladeste Boston
Accuro’s Pretty Lucky Gladeste Boston
 Eier: Cathrina Hell Lykke
———————————————————————————————————